O nás

Profil spoločnosti

O Nás…v roku 2008 pôsobila na trhu ako SZČO Slavomír Jánošík. S pribúdajúcimi projektmi sa firma rozrástla a v roku 2019 prešla pod názov PERUNELEKTRO s.r.o. Medzi hlavné projekty v tomto roku patrila Jégeho Alej v Bratislave, kde sme sa podieľali na prvej fáze projektu.V roku 2010 sme realizovali spolu s firmou SIEMENS s.r.o. budovu LPS Bratislava.V rokoch 2012-2018 sme s firmou SIEMENS zrealizovali rekonštrukciuelektra vo výrobných halách IKEA Malacky. V nasledujúcich rokoch sme spolu s firmou SIEMENS s.r.o.pracovali na projektoch vo Volkswagen Bratislava na montáži elektroinštalácie výrobných hál.V roku 2013 sme v spolupráci OPLAN s.r.o. zrealizovali elektro montážne práce na nákupnom centre OC Bory Mall. Do dnešného dňaspolupracujeme s
obchodným centrom, kde realizujeme montážne opravy a servis elektroinštalácie na obchodnom centre.Od roku 2018 spolupracujeme na projektoch eletro inštalácie spolu s firmou MARVOR s.r.o. s ktorou sme zrealizovali v roku 2018 projektStarý Háj Bratislava a v súčasnej dobe spolupracujeme na projektoch elektro inštalácie bytoý dom Matadorka Bratislava a Discovery Bratislava.Okrem týchto projektov si vo vlastnej réžii (t.j. projekt realizácia a revízia ) riešime menšie stavby.

Máte otázky?

Samozrejme, rádi by sme vám boli nápomocní pri akýkoľvek ďalších otázkach týkajúcich sa našej spoločnosti. Vaša zvedavosť je pre nás dôležitá a sme pripravení poskytnúť vám všetky potrebné informácie. Kontaktujte nás bez váhania, aby sme mohli spolu riešiť vaše záujmy a potreby.

Napíšte nám:

Reach Us

Kancelária :

Komenského 38, Sabinov

Email :

perunelektro@gmail.com